Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; Blogger_Importer has a deprecated constructor in /home/hakkiust/public_html/wp-content/plugins/blogger-importer/blogger-importer.php on line 44
DUA İLE KİLİSE AÇMAKLA, DUA İLE GENEL EVİ AÇMAK

Taviz vermeden Cumhuriyet Halk Partisine Yaptığın Tepkinin aynısını yapsaydın emin ol Şevki Yılmaz Halk seni daha çok takdir ederdi, halkın takdirini boş ver Cenabı Hak C.C. seni daha çok takdir ederdi şimdi yüce Allah'a C.C. nasıl hesap vereceksiniz?
Taviz vermeden Cumhuriyet Halk Partisine Yaptığın Tepkinin aynısını yapsaydın emin ol Şevki Yılmaz Halk seni daha çok takdir ederdi, halkın takdirini boş ver Cenabı Hak C.C. seni daha çok takdir ederdi şimdi yüce Allah’a C.C. nasıl hesap vereceksiniz?

Sayın Şevki Yılmaz Kuranı Kerim Bütün insanlara eşit mesafededir, bu videoları izlediğimizde adil değilsiniz, demek ki o söylediğin şeyleri nefsinizle söylemişsiniz, keşke nefsinizle değil de imanınızla söyleseydiniz. Kur’an Adaletli olmayı emreder öyle değil mi?

Besmele ile kilise açanlar, Kurban keserek genel evi açanlar.

admin


Hakkı Üstün Tutanlar sayfamız Rahmetli Necmettin Erbakan Hocamızın 80 yaşın üste olmasına rağmen vefatına kadar mücadele etmesi bize örnek olmuştur. Bu sebepten 2012 yılında facebook sosyal medya sitesinden davamızı anlatmaya çalıştık. Amacımız insanlığa, dünyaya adaleti hakkı hakim kılmak için insanlara gerçekleri anlatmaktır.


Yazı dolaşımı


error

Enjoy this blog? Please spread the word :)