Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; Blogger_Importer has a deprecated constructor in /home/hakkiust/public_html/wp-content/plugins/blogger-importer/blogger-importer.php on line 44
Diyanet Bir Müslüman Olarak Beni Temsil Eden Bir Kurum Asla Değildir.

Biz muhafazakarız, biz aile kutsiyetine sahip çıkıyoruz diye kutsalların sahibi gibi iddia edemezsiniz. Akp genel başkanınında LGBT hakkında söylediği sözleri gidip internetten okuyun.

Kaldı ki diyanet işleri bir Müslüman olarak beni temsil eden bir kurum asla değildir, meşru değildir. Çocuklarımızın bile din derslerini aldırabilecek bir güvene sahip değildir. Diyanet bizim adımıza ahkam kesemez, diyanet kendi düşüncesini söylüyorsa barolar da kendi düşüncesini söyleme hakkına sahiptir. Mezhepçi emevi düşünceyi bu topluma İslam adına dayatma hakkına sahip değilsiniz.

Diyanet diyanetliğini yapacaksa, din adına konuşacaksa, hırsızlık için konuşmalı, çocuk tecavüzleri için konuşmalı, Kuran kursunda tecavüze uğrayan erkek çocuklarını konuşmalı, yolsuzlukları konuşmalı, boş yere haksız yere katledilen insanlar için konuşmalı, Kuran’da insanların en temel hakkı olan düşünce hakkı için konuşmalı.

Diyanet Bir Müslüman Olarak Beni Temsil Eden Bir Kurum Asla Değildir.

admin


Hakkı Üstün Tutanlar sayfamız Rahmetli Necmettin Erbakan Hocamızın 80 yaşın üste olmasına rağmen vefatına kadar mücadele etmesi bize örnek olmuştur. Bu sebepten 2012 yılında facebook sosyal medya sitesinden davamızı anlatmaya çalıştık. Amacımız insanlığa, dünyaya adaleti hakkı hakim kılmak için insanlara gerçekleri anlatmaktır.


Yazı dolaşımı


Diyanet Bir Müslüman Olarak Beni Temsil Eden Bir Kurum Asla Değildir.” için bir yorum

Yorumlar kapatıldı.

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)